GSM valve
Suitsuandur, liikumisandur, valve, valvesüsteem ja signalisatsioon
Klausimai ir atsakymaiPlačiauKainoraštisApie mus rašo*UžsisakykKontaktai     
Eesti kodude lemmik
 

Klausimai ir atsakymai

KAIP ĮVAIRIOS APSAUGOS SISTEMOS PERDUODA PAVOJAUS SIGNALUS KLIENTUI?

Pagrindinis apsaugos sistemos tikslas – kuo greičiau perduoti jos savininkui išsamią informaciją apie įvykį namuose. Nesirinkite LOKALIOS apsaugos sistemos, kuri ateityje neturės jokios naudos. Apsaugos sistemos pavojaus signalus paprastai perduoda trimis būdais.

Pirmasis, naudojamas maždaug 10 metų, yra perdavimas stacionariuoju telefonu. Apie pavojų klientas įspėjamas jam paskambinus į stacionarųjį telefoną. Tai pasenęs ir nepatikimas variantas, nes stacionariojo telefono laidą lengva nupjauti. Nupjovus laidą, signalas liks neperduotas.

Antrasis (iš esmės irgi pasenęs) pavojaus signalo perdavimo būdas yra radijo ryšys. Šiam tikslui naudojamas specialus siųstuvas. Šis būdas yra patikimesnis, tačiau jis turi vieną trūkumą: klientas negauna jokios informacijos apie įvykį namuose – informuojamas tik apsaugos centras. Jei jums ateityje nereikės patruliuojančio automobilio paslaugų, tai jūsų apsaugos sistema iš esmės yra nenaudinga.

Trečiasis būdas – pavojaus signalo perdavimas per mobilųjį ryšį. Tai informatyviausias ir patikimiausias būdas, nes SMS žinute pranešama, iš kurio konkretaus jutiklio yra gautas signalas. Be to, SMS sistema gali paskambinti klientui. Į sistemą galima įrašyti aštuonis mobiliųjų telefonų numerius, taip pat galima sukurti nedidelį kaimynų saugos tinklą.

MANO NAMUOSE ĮRENGTA LOKALI APSAUGOS SISTEMA SU LAIDAIS. KĄ DARYTI?

Tokiu atveju GSM Apsauga siūlo įsigyti nebrangią GSM UPGRADE sistemą. Tai naujas GSM apsaugos centras, kuris sujungiamas su jūsų turima laidine sistema. Jo įrengimas ir apmokymas naudotis trunka apie dvi valandas. Pavojaus atveju centras septyniais numeriais išsiunčia SMS žinutes ir skambina. Papildomai galima įrengti iki 32 belaidžių jutiklių. Tai gali praversti, pavyzdžiui, jei jūsų namuose neįrengtas kuris nors dūmų jutiklis arba jei jūs norite apsaugoti neseniai įrengtas pagalbines patalpas. Jei naudojatės patruliuojančio automobilio paslaugomis, GSM UPGRADE sistema yra tiesiog būtina. Dabar jūsų namuose yra įrengta lokali apsaugos sistema, kuri nepateiks jums jokios informacijos, jei namuose įvyktų nelaimingas atsitikimas. GSM UPGRADE sistema užkirs kelią visiems melagingiems pavojaus signalams, nes jūs patys tiksliai žinosite, kas nutiko jūsų namuose, ir galėsite atšaukti patruliuojančio automobilio iškvietimą, jei pavojaus signalas bus iš tiesų melagingas!

KĄ DARYTI, JEI NAMUOSE LAIKOMAS ŠUO ARBA KATĖ?

GSM namų apsaugos sistemos judesio ir langų dužimo jutiklius galima lengvai nustatyti taip, kad jie nereaguotų į naminius gyvūnus. Dūmų ir kitiems jutikliams naminiai gyvūnai nekliudo. Jei turite namą, rekomenduojame įrengti dvi klaviatūras ir sukurti dvi zonas, tuomet bus patogu apsaugoti apatinį aukštą ir garažą.

KAIP DAŽNIAUSIAI VYKDOMA VAGYSTĖ IŠKVIETUS PATRULIUOJANTĮ AUTOMOBILĮ?

Jūsų rajone paprastai budi vienas apsaugos firmos patruliuojantis automobilis. Vagys nuvilioja patruliuojantį automobilį į kitą rajono galą, sukeldami ten melagingą iškvietimą. Kol pildomi popieriai, kita vagių grupės dalis įsiveržia į jūsų namus. Jei jūs, jūsų kaimynai ir pažįstami negauna informacijos apie tai, kas vyksta jūsų bute, jūsų namai iš esmės yra nesaugūs. GSM apsaugos belaidė namų apsaugos sistema iš karto praneš jums ir jūsų nurodytiems asmenims apie esamą situaciją namuose ir taip padės užkirsti kelią vagystei bei gaisrui.

KAM GADINTI REMONTĄ IR VEDŽIOTI LAIDUS?

Apsaugos sistemos su laidais – jau praeitis. Vis populiaresnės tampa belaidės sistemos. GSM apsaugos namų apsaugos sistemos yra naujausios pasaulyje. Visos šios sistemos yra belaidės ir lengvai įrengiamos.


KODĖL TURĖČIAU SUSISAISTYTI KETVERIŲ METŲ TRUKMĖS SUTARTIMI?

Niekas nenori prisiimti įsipareigojimų ypač ilgam laikui, juk sunku prognozuoti, kas bus po metų – gal bus įsigytas butas, parduota vila arba persikelta į kitą išsinuomotą butą. Naudojantis GSM apsaugos paslauga, klientui nereikia pasirašyti terminuotos sutarties. Jei dėl kokios nors priežasties klientas nori atsisakyti apsaugos paslaugos, į kliento namus atvyksta GSM apsaugos specialistas ir išmontuoja įrenginį arba, kliento pageidavimu, perkelia jį į kitą vietą. Norėdamas nutraukti sutartį, klientas apie tai GSMapsaugai turi pranešti tik prieš tris mėnesius. Patogi, nebrangi ir patikima paslauga!